Hommage á Meissonier
bibliofilie, 4x barev. litografie a obálka S. Dalí, katalog výstavy, vydal Hotel Meurice, Praha 1967, obálka na hřbetu poškozená, při okrajích odřená, dobrý stav
Provenance: Antiquarian Ostrovní
studied at The Academy of Arts in Madrid at the atelier of prof. Moreno y Carbonero
ID: 1263
Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 14:47
Current price: 1.500 CZK (63 €)