litografie, 67 x 52 cm, sign. DU Jar. Krcal, rám, autorský tisk, na rámu oděrky
Aantiqari.at Radhošťská
ID: 1331
Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 10:57
Current price: 101 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID3**1 History of bids