Eva Křížová - Brýdová (1929-1997)

Kůň

pastel, akvarel, tuš, papír, 1973, 19 x 17 cm, sign. PD EK, rám

Provenance: Antiquarian Dlážděná

ID: 1348

Auction price: 1 CZK (1 €)

AUCTION IS TERMINATED: 07. 03. 2024 19:26

Current price: 101 CZK (5 €)

Last auctioneer: ID2**6 History of bids