Helena Slavíková (1924)

Dívka s bodláky

litografie, 1974, 41 x 24,3 cm, sign. DU H. Slavíková 1974, 8/100, mírně zažloutlý papír

Provenance: Antiquarian Dlážděná

the disciple of V. Pukl, K. Minar

ID: 454

Auction price: 1 CZK (1 €)

AUCTION IS TERMINATED: 01. 11. 2016 20:25

Current price: 101 CZK (4 €)

Last auctioneer: ID2**8 History of bids