K. Baloun (1909)

Okrasa úhorů

olej, karton, 25,5 x 20 cm, sign. LD K. Baloun, na zadní straně štítek s popisem

Provenance: Antiquarian Dlážděná

ID: 469

Auction price: 1 CZK (1 €)

AUCTION IS TERMINATED: 02. 11. 2016 19:10

Current price: 1 CZK (1 €)

Last auctioneer: ID3**6 History of bids