Václav Heřman

Krajina pod horami

olej, plátno, 1997, 33 x 87,5 cm, sign. PD Heřman 97, rám, vzadu nalepen štítek s popisem

ID: 417

Auction price: 1.000 CZK (36 €)

FIRST BID TERMINATED: 26. 04. 2018 15:00

Current price: 1.000 CZK (36 €)

Last auctioneer: ID4**8 History of bids