Hovik

Loutkové divadlo

olej, zlato, karton, 2014, 38,5 x 29 cm, sign. LD Hovik, rám, na zadní straně popsáno autorem

Provenance: Antiquarian Dlážděná

ID: 432

Auction price: 2.500 CZK (90 €)

FIRST BID TERMINATED: 26. 04. 2018 15:00

Current price: 2.500 CZK (90 €)