Jiří Winter - Neprakta (1924-2011)

Amfora

litografie, 1975, 26,5 x 17,5 cm, sign. PD Neprakta, při okrajích mimo tisk mírně pokrčený papír

ID: 973

Auction price: 1.800 CZK (72 €)

AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2019 16:56

Current price: 1.900 CZK (76 €)

Last auctioneer: ID3**5 History of bids