V. Voroncov

Dívka v kroji

olej, deska, 1929, 28 x 39 cm, sign. PD V. Voronocov, rám

ID: 287

Auction price: 1.000 CZK (36 €)

AUCTION IS TERMINATED: 11. 10. 2019 13:46

Current price: 1.100 CZK (40 €)

Last auctioneer: ID6**4 History of bids