Josef Šolc (1905-1994)

Kytice s mísou

akryl, plátno, 1984, 60 x 40 cm, sign. LD Josef Šolc 84, rám, na zadní straně štítek galerie Dílo s popisem a razítko ČFVU

Provenance: Antiquarian Dlážděná

disciple of Prof. J. Gočár at the Academy of Fine Arts in Prague

ID: 646

Auction price: 1.200 CZK (43 €)

AUCTION IS TERMINATED: 03. 04. 2020 10:34

Current price: 1.200 CZK (43 €)

Last auctioneer: ID7**2 History of bids