Josef Šolc (1905-1994)

Letní kytice

akryl, plátno, 1987, 60 x 40 cm, sign. LD Josef Šolc 87, rám, na zadní straně štítek galerie Dílo s popisem (původní cena v n. p. Dílo 2250 Kčs)

Provenance: Antiquarian Dlážděná

disciple of Prof. J. Gočár at the Academy of Fine Arts in Prague

ID: 647

Auction price: 1.400 CZK (50 €)

AUCTION IS TERMINATED: 03. 04. 2020 10:35

Current price: 1.400 CZK (50 €)

Last auctioneer: ID7**2 History of bids