Petr Urban (1960)

Dýza Boys

akvarel, tuš, papír, 2002, 21 x 29,5 cm, sign. PD Urban, PD značeno autorem Dýza Boys 29.11.2002

Provenance: Antiquarian Dlážděná

ID: 669

Auction price: 1.500 CZK (54 €)

AUCTION IS TERMINATED: 03. 04. 2020 10:57

Current price: 1.500 CZK (54 €)

Last auctioneer: ID3**2 History of bids