Petr Ptáček (1965)

ČSA taxi

litografie, 2004, 9 x 14,5 cm, sign. PD Petr Ptáček 2004, č. 139/150

ID: 21

Auction price: 450 CZK (17 €)

AUCTION IS TERMINATED: 31. 03. 2020 11:20

Current price: 450 CZK (17 €)

Last auctioneer: ID6**8 History of bids