Petr Ptáček (1965)

Comet

litografie, 2006, 25 x 20 cm, sign. PD Petr Ptáček 2006, č. 63/80

ID: 45

Auction price: 1.200 CZK (43 €)

AUCTION IS TERMINATED: 31. 03. 2020 11:44

Current price: 1.200 CZK (43 €)

Last auctioneer: ID6**8 History of bids