Petr Ptáček (1965)

Oilzum can, Sinclair can

litografie, 2017, 35 x 50 cm, sign. PD Petr Ptáček 2017, č. 49/80

ID: 60

Auction price: 1.650 CZK (59 €)

AUCTION IS TERMINATED: 31. 03. 2020 11:59

Current price: 1.650 CZK (59 €)

Last auctioneer: ID1**5 History of bids