Michael Rittstein (1949)

Cigar in bed (Cigar plus nicotine)

oil, assemblage, hardboard, 1992-1993, 45 x 54 cm, sign. Lower/right M. Rittstein 1992-93, framed , autor patří mezi nejvýznamnější české malíře druhé půle 20. století, byl členem skupiny 12/15 a  rovněž dlouholetým pedagogem na  Akademii výtvarných umění. Nabízená položka obsahuje vše, co je pro Rittsteinovo dílo charakteristické: narativní figurální v

studied at The Secondary School of Fine Arts in Prague, the disciple of prof. A. Paderlik at The Academy of Fine Arts in Prague, co-founder of Volne seskupen 12/15, Still even late, member of Nova skupina and The Manes Association of Fine Artists

ID: 1

Auction price: 25.000 CZK (1.000 €)

AUCTION IS TERMINATED: 23. 04. 2020 18:03

Current price: 85.000 CZK (3.400 €)

Last auctioneer: ID4**6 History of bids