Petr Ptáček (1968)

Tigermoth

litografie, 2006, 26,2 x 40 cm, sign. PD Petr Ptáček 2006, č. 76/100

ID: 478

Auction price: 2.000 CZK (80 €)

AUCTION IS TERMINATED: 07. 04. 2021 16:57

Current price: 2.000 CZK (80 €)

Last auctioneer: ID2**0 History of bids