Micl (1969)

Bílá kráva a labuť u jezera

litografie, 2012, 40 x 60 cm, sign. PD Micl 12, rám, autorský tisk, nově adjustováno

Provenance: Antiquarian Dlážděná

ID: 586

Auction price: 1.000 CZK (40 €)

AUCTION IS TERMINATED: 07. 04. 2021 18:45

Current price: 1.300 CZK (52 €)

Last auctioneer: ID7**0 History of bids