Středohoří 18.3.82
akvarel, tuš, papír, 1982, 44 x 61,5 cm, sign. PD Pitrmann 82, rám
Provenance: Antiquarian Dlážděná
ID: 3
Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 10. 10. 2022 14:02
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: ID6**5 History of bids