Květina ve džbánu
olej, plátno , 60 x 60 cm, sign. LD Kindler , rám
Aantiqari.at Radhošťská
ID: 654
Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 09. 2022 10:28
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: ID5**7 History of bids