Jan Bohumil Pospíšil (1898-1968)

Hrachor ve váze

olej, karton, 35,5 x 30 cm, sign. PD J.B. Pospíšil, rám, na zadní straně štítek s popisem a věnováním autora z roku 1943, malba mírně zašlá

Provenance: Antiquarian Dlážděná

ID: 837

Auction price: 1.500 CZK (63 €)

AUCTION IS TERMINATED: 23. 09. 2022 13:31

Current price: 1.500 CZK (63 €)

Last auctioneer: ID6**6 History of bids