Petr Ptáček (1965)

Motorka

litografie, 2012, 20,5 x 28,3 cm, sign. PD Petr Ptáček 2012, č. 52/100, u horního okraje papíru malá nepatrná šmouha

Aantiqari.at Radhošťská

ID: 839

Auction price: 1.600 CZK (67 €)

AUCTION IS TERMINATED: 23. 09. 2022 13:33

Current price: 1.800 CZK (75 €)

Last auctioneer: ID8**4 History of bids