Karel Benetka (1938)

Tiše, Václave, ať nevzbudíš mého muže

tuš, akvarel, tužka, papír, 14,9 x 21 cm, sign. PD Benetka, na zadní straně autorské razítko

Aantiqari.at Radhošťská

ID: 2

Auction price: 750 CZK (32 €)

AUCTION IS TERMINATED: 26. 09. 2022 16:04

Current price: 750 CZK (32 €)

Last auctioneer: ID1**1 History of bids