Tomáš Bím (1946)

Chiffon

lithography, 1982, 53,5 x 36,5 cm, sign. lower/middle Tomáš Bím 82, framed, no. XXIV/XXXV

the private study

ID: 16

Auction price: 9.000 CZK (375 €)

FIRST BID TERMINATED: 08. 12. 2022 15:00

Current price: 9.000 CZK (375 €)

Last auctioneer: ID6**9 History of bids