Jitka Válová (1922-2011)

Characters

lithography, 2009, 48,5 x 32,5 cm, sign. lower/right J. Válová 09, no. 54/100

ID: 33

Auction price: 2.800 CZK (117 €)

FIRST BID TERMINATED: 08. 12. 2022 15:00

Current price: 3.100 CZK (130 €)

Last auctioneer: ID7**3 History of bids