Miroslav Mužík (1957)

Tančící dům 2

akryl, plátno, 2018, 50 x 60 cm, sign. LD Mužík 18

ID: 786

Auction price: 500 CZK (21 €)

AUCTION IS TERMINATED: 09. 12. 2022 13:05

Current price: 500 CZK (21 €)

Last auctioneer: ID6**6 History of bids