olej, sololit, 34 x 44 cm, sign. PD, rám

ID: 940

Auction price: 150 CZK (7 €)

AUCTION IS TERMINATED: 09. 12. 2022 15:42

Current price: 450 CZK (19 €)

Last auctioneer: ID5**8 History of bids