Václav Fiala (1964-1980)

Japonská krajina

litografie, 41 x 29,5 cm, sign. PD V. Fiala, č. 4/12

Provenance: Antiquarian Dlážděná

ID: 452

Auction price: 1.000 CZK (42 €)

AUCTION IS TERMINATED: 20. 12. 2022 15:31

Current price: 1.000 CZK (42 €)

Last auctioneer: ID8**6 History of bids