Michal Hrdý (1959-2003)

Příprava večeře

koláž, akvarel, tuš, papír, 21 x 26,5 cm, sign. PD Michal Hrdý, text: Už se vaří!

Provenience: z rodiny přátel autora

ID: 140

Auction price: 1.000 CZK (42 €)

AUCTION IS TERMINATED: 05. 01. 2023 16:55

Current price: 1.000 CZK (42 €)

Last auctioneer: ID3**2 History of bids