Michal Hrdý (1959-2003)

Plavčík kuřák

koláž, akvarel, tuš, papír, 1986, 21,2 x 29,3 cm, sign. na zadní straně Michal Hrdý 86

Provenience: z rodiny přátel autora

ID: 143

Auction price: 1.000 CZK (42 €)

AUCTION IS TERMINATED: 05. 01. 2023 16:55

Current price: 1.100 CZK (46 €)

Last auctioneer: ID8**6 History of bids