Plavčík kuřák
koláž, akvarel, tuš, papír, 1986, 21,2 x 29,3 cm, sign. na zadní straně Michal Hrdý 86
Provenience: z rodiny přátel autora
ID: 143
Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 05. 01. 2023 16:55
Current price: 1.100 CZK (46 €)
Last auctioneer: ID8**6 History of bids