Dimitrij Kadrnožka (1923)

Květ

litografie, 1980, 20 x 14 cm, sign. PD Kadrnožka, pasparta, č. 17/117

ID: 652

Auction price: 300 CZK (13 €)

AUCTION IS TERMINATED: 24. 02. 2023 10:33

Current price: 400 CZK (17 €)

Last auctioneer: ID8**4 History of bids