Anežka
olej, plátno, 1969, 71 x 60 cm, sign. vzadu O. Tlustoš 69, lišta
ID: 987
Auction price: 5.000 CZK (209 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 02. 2023 16:08
Current price: 6.500 CZK (271 €)
Last auctioneer: ID5**7 History of bids
ID: 987