Josef Krčil (1906-1985)

Snopy

olej, plátno, 50 x 54 cm, rám

ID: 135

Auction price: 800 CZK (34 €)

AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 17:14

Current price: 900 CZK (38 €)

Last auctioneer: ID4**0 History of bids