Špýchar v Hlavenci
olej, plátno, 40 x 57 cm, sign. LD Olexa, rám
ID: 145
Auction price: 3.000 CZK (125 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 17:24
Current price: 3.200 CZK (134 €)
Last auctioneer: ID8**6 History of bids
ID: 145