Břízy
olej, plátno, 46,5 x 36,5 cm, sign. PD Klíma, rám
ID: 210
Auction price: 560 CZK (24 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 18:29
Current price: 660 CZK (28 €)
Last auctioneer: ID7**3 History of bids
ID: 210
Auction price: 560 CZK (24 €)
Current price: 660 CZK (28 €)