Cesta v horách
olej, plátno, 51 x 70 cm, sign. PD V. Stein, rám, dílo vypadává z rámu
ID: 220
Auction price: 960 CZK (40 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 18:39
Current price: 960 CZK (40 €)
Last auctioneer: ID8**2 History of bids
ID: 220
Auction price: 960 CZK (40 €)
Current price: 960 CZK (40 €)