Karlův most
olej, dřevo, 1942, 44 x 70,5 cm, sign. LD ZD. Sklenář 1942, rám
ID: 233
Auction price: 6.000 CZK (250 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 18:52
Current price: 6.000 CZK (250 €)
Last auctioneer: ID4**7 History of bids
ID: 233