Zd. Sklenář

Karlův most

olej, dřevo, 1942, 44 x 70,5 cm, sign. LD ZD. Sklenář 1942, rám

ID: 233

Auction price: 6.000 CZK (250 €)

AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 18:52

Current price: 6.000 CZK (250 €)

Last auctioneer: ID4**7 History of bids