S. G. Maran (1886-1983)

Břízy

olej, plátno, 100 x 80 cm, sign. PD S. G. Maran, rám

ID: 240

Auction price: 2.400 CZK (100 €)

AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 19:02

Current price: 3.300 CZK (138 €)

Last auctioneer: ID7**3 History of bids