Břízy
olej, plátno, 100 x 80 cm, sign. PD S. G. Maran, rám
ID: 240
Auction price: 2.400 CZK (100 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 19:02
Current price: 3.300 CZK (138 €)
Last auctioneer: ID7**3 History of bids
ID: 240