Žně nad Kačákem
olej, lepenka, 27 x 34 cm, sign. PD K. Fišera, rám
ID: 246
Auction price: 640 CZK (27 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 19:05
Current price: 640 CZK (27 €)
Last auctioneer: ID6**6 History of bids
ID: 246
Auction price: 640 CZK (27 €)
Current price: 640 CZK (27 €)