Liška
olej, lepenka, 1942, 49 x 64,5 cm, sign. PD O. Číla 42, rám
ID: 56
Auction price: 10.000 CZK (417 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 15:55
Current price: 38.000 CZK (1.584 €)
Last auctioneer: ID5**0 History of bids
ID: 56