Dva muži s dýmkou
litografie, 41 x 29,9 cm, sign. PD V. Fiala, č. 2/12
Provenance: Antiquarian Dlážděná
ID: 5
Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 07. 2023 10:04
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID8**6 History of bids