Stojící akt
litografie, akvarel, papír, 1968, 24,2 x 16 cm, sign. LD PF 1969 F. Volf, PF 1969, ušpiněný papír
Provenance: Antiquarian Dlážděná
ID: 266
Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 16. 08. 2023 12:24
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID6**5 History of bids