Luboš Vetengl (1988)

Vězeňská koupelna

litografie, 2013, 36 x 50,5 cm, sign. PD Vetengl 2013, č. /16

ID: 96

Auction price: 2.200 CZK (92 €)

AUCTION IS TERMINATED: 23. 11. 2023 18:35

Current price: 2.200 CZK (92 €)

Last auctioneer: ID2**6 History of bids

Estimate: k CZK