Vězeňská koupelna
litografie, 2013, 36 x 50,5 cm, sign. PD Vetengl 2013, č. /16
ID: 96
Auction price: 2.200 CZK (92 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 11. 2023 18:35
Current price: 2.200 CZK (92 €)
Last auctioneer: ID2**6 History of bids
Estimate: k CZK