Ladislav Kotas (1910-1986)

Rybník v Dívčici

olej, plátno, 45,5 x 67 cm, sign. PD Lad. Kotas, rám, pohled na jihočeskou ves s rybníkem, obec Dívčice se nachází mezi Vodňany a Hlubokou nad Vltavou, na zadní straně štítek s popisem a razítko ČFVU

Provenance: Antiquarian Dlážděná

ID: 576

Auction price: 1.500 CZK (63 €)

AUCTION IS TERMINATED: 15. 12. 2023 12:07

Current price: 1.500 CZK (63 €)

Last auctioneer: ID8**4 History of bids