Aleš Kublák (1945)

Klid před ...

akryl, olej, lepenka, 2022, 43,5 x 27,5 cm, sign. PD AK22

ID: 459

Auction price: 300 CZK (13 €)

AUCTION IS TERMINATED: 23. 02. 2024 11:10

Current price: 300 CZK (13 €)

Last auctioneer: ID8**5 History of bids