Pohádkový motiv
olej, dřevo, 2001, 24 x 30,5 cm, sign. LD Ela 2001, pražská výtvarnice a scénografka, ilustrátorka knih pro děti a autorka betlémů
Provenance: Antiquarian Dlážděná
ID: 1011
Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 03. 2024 18:26
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID3**7 History of bids