Historie příhozu - Na větvi
Zdeňka Burgetová (1934)
malířka, grafička, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse. Věnuje se volné grafice a kresbě,; v grafických technikách dává přednost litografii (Slovník českých a slovenských výtvarných umělců 1950 - 1997, Výtvarné centrum Chagall Ostrava 1998)
litografie, 2006, 12,5 x 8,5 cm, sign. PD Z. Burgetová 06, č. 71/90, Antikvariát Dlážděná
Čas příhozu: 11.05.2024 20:49
Příhoz dražitele (6**9) na cenu: 250 Kč
Čas příhozu: 20.05.2024 13:53
Příhoz dražitele (2**8) na cenu: 350 Kč
Čas příhozu: 20.05.2024 13:53
Příhoz dražitele (6**9) na cenu: 450 Kč