Ludmila Jiřincová (1912-1994)
litografie, 1987, 11 x 7,5 cm, sign. DU L. Jiřincová, Antikvariát Dlážděná
Čas příhozu: 11.05.2024 20:49
Příhoz dražitele (6**9) na cenu: 250 Kč