Emil Kotrba (1912-1983)
litografie, 1970, 29,5 x 20 cm, sign. PD Emil Kotrba 1970, rám, č. 28/100, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrny, Antikvariát Ostrovní